Hufiec Jastrzębie-Zdrój

im. Józefa Kreta

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Śląska

Jesteśmy by uczyć, wychowywać, pomagać...

Organizacja pożytku publicznego

Zapraszamy 15 grudnia w czwartek, o godzinie 18:00 do Domu Zdrojowego w Jastrzębiu-Zdroju na przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju mieszkańcom miasta! Czuwaj

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO LEKTURY

Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.
(Mt 5, 9)

Świat spowity jest konfliktami i wojnami. My, ludzie bardzo potrzebujemy pokoju wokół siebie, a przede wszystkim w sobie. Zapalone w miejscu narodzin Jezusa Chrystusa światło jest symbolem pokoju, który jest darem. Dlatego tegoroczne hasło Betlejemskiego Światła Pokoju brzmi „Odważnie twórzmy pokój”.

Pokój trzeba szerzyć – wnosić i wprowadzać w codzienne życie, powinien dotyczyć naszego działania! Betlejemskie Światło Pokoju zachęca nas wszystkich do tego, byśmy w sposób czynny, bardzo praktyczny i konkretny doprowadzali do zgody tam, gdzie jej nie ma i szerzyli miłość oraz tolerancję wśród tych, którzy takiego pokoju nie doświadczają.

Czytaj więcej: Betlejemskie Światło Pokoju w Jastrzębiu-Zdroju

Druhny i druhowie!

Najbliższa zbiórka drużynowych i przybocznych odbędzie się 30 listopada 2016 roku tj. w środę o godz. 18.00 w siedzibie Hufca

Czuwaj!

Druhny i druhowie!

Najbliższe spotkanie KSI odbędzie się  30 listopada 2016 roku tj. w środę o godzinie 17:00 w siedzibie Hufca.

Czuwaj!

Druhny i druhowie!

Zapraszamy zainteresowane osoby na  posiedzenie Komendy Hufca które odbędzie się w dniu 23 listopada 2016 roku tj. środę o godz. 17.00 w siedzibie Hufca.

Czuwaj!

Odwiedziło nas

60004
Dzisaj74
Wczoraj83
W tym tygodniu421
W tym miesiącu1346