Hufiec Jastrzębie-Zdrój

im. Józefa Kreta

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Śląska

Jesteśmy by uczyć, wychowywać, pomagać...

Organizacja pożytku publicznego

Podajemy do informacji iż zgodnie z rozkazem L12/2016 z 3 października 2016 roku zostaje zwołany Nadzwyczajny Zjazd Hufca ZHP Jastrzębie-Zdrój. 
Zjazd odbędzie się 24 października 2016 roku o godzinie 18:00 w siedzibie Hufca przy ul. 1 maja 39-41. Zjazd zwołany jest w celu wybrania Komendanta Hufca oraz Komendy Hufca.

Poniżej podajemy listę osób posiadających czynne prawo wyborcze. Prosimy o przybycie wszystkich.

Czytaj więcej: Nadzwyczajny Zjazd Hufca Jastrzębie-Zdrój

Druhny i druhowie!

Najbliższe spotkanie KSI odbędzie się w dniu 6 października 2016 roku tj. czwartek o godzinie 17:00 w siedzibie Hufca.

Czuwaj!

Hufiec ZHP Jastrzębie-Zdrój zaprasza na Harcerski Piknik Rodzinny!

Pikniki rodzinne stały się tradycją naszego Hufca. Organizowane co roku zbliżają do siebie harcerzy, instruktorów i ich najbliższych… W tym roku spotykamy się w Parku Zdrojowym, dodamy tylko, że do zabawy wkradną się szalone lata 60’te . Mile widziani są wszyscy członkowie rodziny: zapraszamy rodziców, dziadków, wujostwo, kuzynostwo, (….) , a nawet Wasze pupile domowe! Nie zapomnijcie zabrać koców, leżaków, a także koszy piknikowych wypełnionych smakołykami dla Waszej rodziny.Zapraszamy całe rodziny ( rodziców, wujków, ciocie, dziadków) naszych harcerzy i zuchów! 

  • Miejsce: Park Zdrojowy
  • Termin: 25.09.2016 r.
  • Start: godzina 14:00
  • Koniec: około godziny 20:00  
  • Atrakcje: Grillowanie, gry i zabawy dla dzieci, puszczanie latawca, malowanie twarzy, harcerska kawiarenka, seans pod chmurką … i wiele innych

Druhny i druhowie!

Najbliższa zbiórka drużynowych i przybocznych odbędzie się w dnia 31 sierpnia 2016 roku tj. w środę o godz. 18.00 w siedzibie Hufca

Czuwaj!

Druhny i druhowie!

Rozpoczynamy nowy rok harcerski i pierwsze posiedzenie Komendy Hufca odbędzie się w dniu 30 sierpnia 2016 roku tj. wtorek o godz. 18.00 w siedzibie Hufca.

Czuwaj!