Hufiec Jastrzębie-Zdrój

im. Józefa Kreta

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Śląska

Jesteśmy by uczyć, wychowywać, pomagać...

Organizacja pożytku publicznego

Druhny i Druhowie!

Niebawem rozpoczyna się nowy rok harcerski w związku z tym prosimy o przesłanie planów pracy waszych jednostek do zatwierdzenia na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 30 sierpnia. W razie jakichkolwiek problemów dawajcie  znać również na ten e-mail, a póki co odpoczywajcie bo czeka nas ciężka praca.

Czuwaj!

Poniżej zarys planu hufca:

Czytaj więcej: Plany pracy!

Szanowni Państwo,

Kilka ważnych informacji odnośnie półkolonii dla dzieci i młodzieży w Jastrzębiu-Zdroju.

Bardzo ważna informacja - zmiana miejsca półkolonii - ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 PRZY UL. WROCŁAWSKIEJ 6 W JASTRZĘBIU-ZDROJU. 

Półkolonie rozpoczynają się o godz. 8.00 i kończą o godz. 15.00.

Czytaj więcej: Półkolonie dla dzieci i młodzieży

Wakacje, wakacjami ale przypominamy o akcji sprzątania terenów naszego miasta. Każda drużyna i gromada ma do posprzątania pewien teren miasta. Nie wszyscy jeszcze to zrobili. Worki na śmieci są do odbioru w Hufcu. Prosimy wcześniej umówić się na ich odbiór. 

Po posprzątaniu należy worki ze śmieciami odłożyć o ile to możliwe w jedno miejsce (najlepiej przy drodze) i zgłosić  wykonanie zadania do druhny Anety Pieroń. W zgłoszeniu należy podać miejsce położenia worków aby służby miejskie mogły je zabrać. 

Czuwaj!

Druhny i druhowie!

Wyjątkowo w tym miesiącu najbliższa zbiórka drużynowych i tylko drużynowych odbędzie się w dniu 23 czerwca 2016 roku tj. czwartek o godz. 18.00 w siedzibie Hufca

Czuwaj!

Druhny i druhowie!

Jak co roku tak i teraz 5 czerwca, w ostatnim dniu tegorocznych Dni Jastrzębia-Zdroju odbędzie się tradycyjny korowód mieszkańców. My też tam będziemy. Pokażmy, że mimo wielu zajęć potrafimy się zebrać i pokazać na mieście. Pokażmy, że harcerze są w mieście.

Zbiórka uczestników korowodu zaplanowana jest na godz. 15.10 przy Miejskiej Bibliotece Publicznej, ul. Wielkopolska 1a.
Korowód wyruszy od ulicy Wielkopolskiej, potem przejdzie al. Piłsudskiego i wejdzie na stadion miejski.

Plusem wzięcia udziału jest fakt iż wszyscy uczestnicy korowodu nie będą musieli ponosić opłaty za wstęp na niedzielną imprezę która odbędzie się na stadionie. 

Czuwaj!