Hufiec Jastrzębie-Zdrój

im. Józefa Kreta

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Śląska

Jesteśmy by uczyć, wychowywać, pomagać...

Organizacja pożytku publicznego

Hufiec ZHP Jastrzębie-Zdrój zaprasza na Harcerski Piknik Rodzinny!

Pikniki rodzinne stały się tradycją naszego Hufca. Organizowane co roku zbliżają do siebie harcerzy, instruktorów i ich najbliższych… W tym roku spotykamy się w Parku Zdrojowym, dodamy tylko, że do zabawy wkradną się szalone lata 60’te . Mile widziani są wszyscy członkowie rodziny: zapraszamy rodziców, dziadków, wujostwo, kuzynostwo, (….) , a nawet Wasze pupile domowe! Nie zapomnijcie zabrać koców, leżaków, a także koszy piknikowych wypełnionych smakołykami dla Waszej rodziny.Zapraszamy całe rodziny ( rodziców, wujków, ciocie, dziadków) naszych harcerzy i zuchów! 

  • Miejsce: Park Zdrojowy
  • Termin: 25.09.2016 r.
  • Start: godzina 14:00
  • Koniec: około godziny 20:00  
  • Atrakcje: Grillowanie, gry i zabawy dla dzieci, puszczanie latawca, malowanie twarzy, harcerska kawiarenka, seans pod chmurką … i wiele innych

Odwiedziło nas

90773
Dzisaj36
Wczoraj121
W tym tygodniu604
W tym miesiącu1753