Hufiec Jastrzębie-Zdrój

im. Józefa Kreta

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Śląska

Jesteśmy by uczyć, wychowywać, pomagać...

Organizacja pożytku publicznego

W poniedziałek 24 października 2016 roku odbył się Nadzwyczajny Zjazd Hufca, który miał na celu wybranie Komendanta Hufca oraz Komendy Hufca. Po rozmowach (debacie) Zjazd wybrał nowego Komendanta Hufca ZHP Jastrzębie-Zdrój, którym to został dh. hm. Adrian Kapica.

Do nowej Komendy Hufca zostali wybrani:

  • dh. Dagmara Topolska - Skarbnik Hufca Jastrzębie-Zdrój
  • dh. hm. Marian Mazur - Kwatermistrz Hufca Jastrzębie-Zdrój
  • dh. phm. Dorota Sikora - członkini Komendy Hufca Jastrzębie-Zdrój
  • dh. phm. Krzysztof Sobczyk - członek Komendy Hufca Jastrzębie-Zdrój ds. pracy z kadrą
  • dh. phm. Barbara Niemczyk - członkini Komendy Hufca Jastrzębie-Zdrój ds. programu

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej, spokojnej ale też aktywnej pracy. Dziękujemy też byłemu Komendantowi Hufca hm. Piotrowi Piotrowiczowi oraz byłym członkom Komendy Hufca za włożony czas, pracę  i wysiłek w prowadzenie naszego Hufca. 

Odwiedziło nas

90776
Dzisaj39
Wczoraj121
W tym tygodniu607
W tym miesiącu1756