Zanim dokonasz zgłoszenia zapoznaj się proszę z instrukcją, bo być może robisz coś źle. Tu też masz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Moi drodzy Ewidencją ZHP staram się zajmować na bieżąco o ile mam tylko czas. Jeśli zaś nie mam w danym momencie czasu, to mam przeznaczone kilka godzin w jednym dniu w tygodniu w którym będę starał się rozwiązać  zgłoszone problemy. Będę zajmował się nimi zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Nie rozwiązane problemy będę zgłaszał Administratorowi do Chorągwi Śląskiej lub bezpośrednio do Głównej Kwatery.

Zgłoszenia związane z problemami z Ewidencją ZHP proszę słać tylko i wyłącznie na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule pisząc "Ewidencja ZHP". Zgłoszenia inną drogą o  ile nie zostaną rozwiązane natychmiast, mogą zostać zapomniane. W zgłoszeniu prosiłbym podać następujące dane:

• dane osoby zgłaszajacej problem + numer karty ewidencyjnej
  • jako kto jesteś zalogowany (gdy masz dostęp do Ewidencji ZHP z kilku poziomów)
  • jaką jednostkę masz wybraną (informacja w stopce strony) + kod jednostki
  • co chciałeś/aś zrobić (opisz dokładnie problem):
    • na kim/czym (nazwa + kod jednostki lub nr karty ewidencyjnej lub nr PESEL).
    • jakie dane wprowadzałeś/aś
    • jaki był błędny efekt
    • jaki powinien być prawidłowy
    • dołączenie screenów (zrzutów ekranu)

Brak wszystkich powyższych danych utrudni lub nawet uniemozliwi mi udzielnie skutecznej pomocy, zwłaszcza jeśli będę zmuszony przesłać ją dalej.

Kontakt z ABI w Hufcu ZHP Jastrzębie-Zdrój:

• Imię i nazwisko: pwd. Tomasz Zgórski
  • Telefon: +48728451492

Pamiętajcie aby nigdy nie wysyłać do mnie drogą mailową danych osobowych!

W tym miesiącu2016