Hufiec Jastrzębie-Zdrój

im. Józefa Kreta

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Śląska

Jesteśmy by uczyć, wychowywać, pomagać...

Organizacja pożytku publicznego

Jastrzębie-Zdrój, 22 lutego 2017 roku
Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Śląska
Komendant Hufca Jastrzębie-Zdrój im. Józefa Kreta

ROZKAZ L4/2017

13. Inne
13.1 Z okazji Dnia Myśli Braterskiej życzę wszystkim harcerzom, instruktorom oraz gościom tak licznie przybyłym na obchody tej jakże ważnej dla całej skautowej rodziny uroczystości wiele uśmiechu na twarzy oraz by braterska idea nigdy nie pozwalała nam zapomnieć, że jesteśmy tu po to by zostawić świat choć odrobinę lepszym, niż go zastaliśmy, jednocześnie dziękując wszystkim za tak liczne uczestnictwo w tym wydarzeniu.

Czuwaj Ahoj
Komendant Hufca hm. Adrian Kapica ŻJ

Pobierz

Odwiedziło nas

94319
Dzisaj42
Wczoraj38
W tym tygodniu42
W tym miesiącu402