Jastrzębie-Zdrój, 8 marca 2017 roku

ROZKAZ L5/2017

2. Hufiec.
2.1 Zwolnienia.
2.1.1 Zwalniam z hm. Adriana Kapicę z funkcji Przewodniczącego Komisji Stopni Instruktorskich oraz zwalniam go z pracy w Komisji Stopni Instruktorskich. Druhowi dziękuję za wieloletnią pracę na rzecz Komisji.
2.2 Mianowania,
2.2.1 Mianuję hm. Katarzynę Hońską-Guzik Przewodniczącą Komisji Stopni Instruktorskich.
2.2.2 Mianuję pwd. Justynę Nowak szefową biura hufca.
3. Drużyny.
3.2 Zmiany organizacyjne.
3.2.1 Otwieram okres próbny Gromadzie Zuchowej „Odkrywcy Nibylandii”.
3.2.2 Z dniem 1 marca 2017 roku otwieram okres próbny Drużynie Starszoharcerskiej „Żyjących Prawem Wilka”
3.3 Zwolnienia i mianowania drużynowych.
3.3.1 Mianuję dh. Kornelę Brzozowską drużynową Próbnej Gromady Zuchowej „Odkrywcy Nibylandii”.
3.3.2 Mianuję H.O. Dawida Firleja drużynowym Próbnej Drużyny Starszoharcerskiej „Żyjących Prawem Wilka”
12. Pochwały, wyróżnienia, nagrody.
12.1 Udzielam pochwały za pomoc w organizacji eliminacji miejskich młodzieżowego turnieju turystyczno-krajoznawczego następującym druhnom i druhom z 27 WDH „Eskulapy”:
• Nikola Michalak,
• Natalia Fiszer,
• Dawid Gardian,
• Oliwier Gozdur
13. Inne.
13.1 Wszystkim powołanym w dniu dzisiejszym do pełnienia służby w naszym hufcu życzę owocnej pracy i wiele satysfakcji z wykonywania powierzonych zadań.
13.2 Z okazji Dnia Kobiet życzę wszystkim Druhnom wszystkiego dobrego i dużo uśmiechu na twarzy ☺.

Czuwaj Ahoj
Komendant Hufca hm. Adrian Kapica ŻJ