Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w organizowanej przez nas zbiórce na rzecz Schroniska dla Zwierząt w Jastrzębiu.

Wszystkie informacje znajdują się na plakacie poniżej:

Drodzy Państwo,

Dziękujemy Wam za każde odliczenie 1 % podatku dla drużyn naszego hufca, które na codzień podejmują trud wychowania młodego człowieka zgodnie z metodą harcerską. Dzięki Wam nasza praca będzie mogła być jeszcze bardziej efektowna.

Polecamy się na przyszłość :-)

Gratulujemy druhowi hm. Leonowi Suskiemu zdobycia medalu za zasługi w wychowaniu morskim :)

W 100 lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości, 11 listopada 2018 Fundacja Harcerstwa CWM ZHP odznaczyła stu instruktorów harcerskich Medalem za Zasługi w Wychowaniu Wodnym generała Mariusza Zaruskiego?️

Medal ten został ustanowiony na stulecie harcerskiego ruchu wodnego, które przypadało w 2017 roku.

Wśród odznaczonych znaleźli się druhny i druhowie, którzy w swojej pracy w sposób szczególny przyczynili się do rozwoju wychowania wodnego i morskiego.

Za nami obchody uroczystości 11 listopada. Jeśli chcecie zobaczyć co robiliśmy w tamtym dniu, to zapraszamy do oglądania zdjęć w naszej galerii :-)