Zapraszamy do oglądania naszych nowych zdjęć, tym razem są to zdjęcia z Harcerskiego Festynu z Gwiazdami.

Dziękujemy za przybycie i aktywny udział !

Harcerz w każdym widzi bliźniego a za brata uważa każdego innego harcerza. Te słowa znają wszyscy harcerze. Tym razem słowa mają szansę zamienić się w czyn. Możemy pomóc walczyć z rakiem Natalii Bober i pozwolić jej na uśmiech.

Więcej informacji o tej tragedii i sposobie na pomoc znajdziecie na stronie fundacji :

Przypominamy o jutrzejszej zbiórce drużynowych na godzinę 18.00 w hufcu. W miarę możliwości zabierzcie ze sobą laptopy.

Dyżur Komendanta Hufca odbywa się w każdy wtorek od godziny 17 do godziny 19.

W innych dniach można kontaktować się z nim telefonicznie.

Budynek hufca w inne dni tygodnia jest nieczynny.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na posiedzenie Komisji Stopni Instruktorskich w tą środę - 26.09.2018 na godzinę 17.30. Posiedzenie standardowo odbywa się w Hufcu.