Hufiec ZHP Jastrzębie-Zdrój

Zgłaszanie problemów TIPI

Zgłaszanie problemów TIPI

Zanim dokonasz zgłoszenia proszę zapoznaj się z instrukcją która znajduje się na stronie pomoc.zhp.pl/display/NE, bo być może robisz coś nie tak. Możesz też przejść szkolenie on-line na stronie pomoc.zhp.pl/display/SZKOL na których może znajdziesz rozwiązanie swojego problemu, czy też odpowiedź na pytanie.

Jeśli na powyższych stronach (w instrukcji, na szkoleniach) nie znajdziesz rozwiązania swojego problemu możesz zgłosić go na stronie helpdesk.zhp.pl (trzeba się zalogować), a w ostateczności możesz napisać do administratora hufca.

Zgłoszenia związane z Tipi proszę słać tylko i wyłącznie na adres e-mail: tomasz.zgorski@zhp.net.pl w tytule wpisując „Problem z Tipi” (zgłoszenia inną drogą, o ile nie zostaną rozwiązane natychmiast, mogą zostać zapomniane).

W zgłoszeniu proszę podać następujące dane:
– dane osoby zgłaszającej problem + numer członkowski
– jako kto jesteś zalogowany (gdy masz dostęp do Tipi z kilku poziomów np. jako administrator drużyny i administrator szczepu)
– w jakiej jednostce występuje problem (drużynie, gromadzie, szczepie, hufcu)
– podaj nazwę co chciałeś/aś zrobić (opisz dokładnie problem podając jak najwięcej szczegółów: nazwa jednostki; numer członkowski lub nr PESEL; jakie dane wprowadzałeś/aś, jaki był błędny efekt, jaki powinien być prawidłowy efekt;
– dołącz screeny (zrzuty ekranu)

Skąpe informacje utrudnią lub nawet uniemożliwią udzielnie skutecznej pomocy, zwłaszcza jeśli będzie trzeba przesłać ją dalej.

Kontakt z Administratorem Hufca ZHP Jastrzębie-Zdrój ewidencji Tipi:
Imię i nazwisko: pwd. Tomasz Zgórski
Telefon: +48 728 451 492
E-mail: tomasz.zgorski@zhp.net.pl

Pamiętajcie aby nigdy nie wysyłać drogą emaliową danych osobowych!

Skip to content