Zespół promocji Hufca Jastrzębie-Zdrój im. Józefa Kreta

Nasz zespół zajmuje się prowadzeniem strony oraz facebooka i instagrama hufca. Robimy zdjęcia, tworzymy relacje (stories), piszemy posty, tworzymy grafiki, obsługujemy stronę hufca, dbamy o wizerunek hufca, a w przyszłości planujemy rozwinąć nasze skrzydła na inne rejony promocji!

Działaj z nami!

Ogłaszamy nabór do naszego zespołu. Szukamy osób chętnych do współpracy z pionu starszoharcerskiego, wędrowniczego, instruktorów i starszyznę harcerską. Niezależnie czy masz już doświadczenie czy dopiero chcesz rozpocząć swoją przygodę z promocją – zapraszamy do nas! W zespole rozwiniesz swoje umiejętności, a także nauczysz wielu nowych (fotografia, obsługa socialmediów, html, bazy danych, FTP, wordpress, canva, gimp, daVinciResolve, chatGPT, stock, repozytorium, feed, stories, buisness site, intranet etc. – od koloru do wyboru)

Zapewniamy możliwość rozwoju, wstępne szkolenie z zakresu promocji i wizerunku ZHP, szkolenia z obsługi różnych programów i nowoczesnych technologii przydatnych w promocji.

Poszukujemy*

*Poszukujemy, ale to nie znaczy, że nie można robić czegoś innego. Jeśli masz takie chęci możesz robić wszystkie z tych rzeczy, tylko jedną z tych rzeczy, trochę z jednej trochę z innej – nie ma tu ograniczeń. Poniżej lista większości rzeczy które robimy – jeśli chcesz robić choć jedną z nich to zapraszamy do nas.

Dołącz do nas!

Aby dołączyć do Zespołu Promocji Hufca zgłoś się po przez formularz zgłoszeniowy lub napisz do nas maila ewentualnie skontaktuj się po przez messengera! Nie stresuj się nie musisz wysyłać nam całej rozprawki, wystarczy dać znać, że chcesz dołączyć a reszta pójdzie już z górki.

Media społecznościowe Hufca

Nasza strona www

Identyfikacja wizualna hufca

Nowoczesne technologie w promocji

Dołącz do Naszego Zespołu Promocji Hufca!

Czy marzysz o przygodach, które wykraczają poza codzienność? Chcesz być częścią czegoś większego, co wniesie radość, naukę i przyjaźń do Twojego życia? To idealny moment, aby dołączyć do naszego dynamicznego Zespołu Promocji Hufca!

Jesteśmy grupą pełną entuzjazmu i pasji, gotową dzielić się harcerską ideą z całym światem. Nasza misja to nie tylko promocja harcerstwa, ale także budowanie społeczności, w której wartości takie jak lojalność, odwaga i samodyscyplina są priorytetem.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

• Twórz pozytywny wpływ: Jako członek Zespołu Promocji będziesz miał/a szansę kształtować postrzeganie harcerstwa w społeczności lokalnej. Twoje pomysły i zaangażowanie mają moc zmieniać świat!
  • Rozwijaj umiejętności: Pracując z nami, zdobędziesz cenne doświadczenie w obszarze promocji, marketingu i komunikacji. To doskonała okazja do nauki nowych umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości.
  • Doświadcz prawdziwej przygody: Harcerstwo to nie tylko mundur i ognisko. To także niezliczone możliwości podróży, eksploracji i poznawania nowych ludzi. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i chętnie dzielimy się nimi z naszymi członkami.
  • Buduj trwałe przyjaźnie: W Zespole Promocji spotkasz ludzi, którzy podobnie jak Ty, kochają harcerstwo i chcą się angażować w jego promocję. Razem tworzymy silną, zjednoczoną społeczność, gotową wspierać się nawzajem.
  • Rozwój umiejętności: Będziesz miał/a okazję rozwijać umiejętności z zakresu marketingu, public relations, projektowania graficznego czy organizacji wydarzeń. Nasz zespół wspiera się nawzajem, aby każdy członek mógł się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia.

Dołącz do nas już dziś i bądź częścią czegoś wyjątkowego! Jeśli masz pomysły, zapał i chęć działania, to jesteśmy gotowi przyjąć Cię do naszej harcerskiej rodziny.

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami pod adresem [adres e-mail] lub odwiedź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej. Razem możemy sprawić, że harcerstwo stanie się jeszcze bardziej inspirujące dla wszystkich!

Do zobaczenia w zespole!

Cała powyższa sekcja została stworzona za pomocą sztucznej inteligencji. AI w całości napisało tekst po poproszeniu  „napisz tekst zachęcający do dołączenia do Zespołu Promocji Hufca Harcerskiego” natomiast zdjęcie zostało wygenerowane po wskazówkach „Realistic photo of a Polish scout in a scout uniform taking a photo with a camera overlooking the scout camp.”. Sztuczna inteligencja stwarza wiele różnych możliwości w wielu dziedzinach życia – zapraszamy do naszego zespołu gdzie będziesz mieć okazję m.in. nauczyć się także obsługiwać różne modele sztucznej inteligencji.

Fotografie na stronie: ZHP / Karolina Piotrowska / Weronika Małachowska / Adrianna Smołka / Leonardo AI

Formularz Rejestracyjny