Hufiec ZHP Jastrzębie-Zdrój

Jak zostać administratorem PJO?

Jak zostać administratorem PJO?

 Aby zostać administratorem PJO (drużyny, gromady, szczepu) w systemie ewidencyjnym Tipi należy skontaktować się z administratorem hufca pwd. Tomaszem Zgórskim, tel. +48 728 451 492, e-mail: tomasz.zgorski@zhp.net.pl – ważne aby tytule wiadomości znalazł się wyraz „Tipi”. Pozwoli to skierować wiadomość w odpowiednie miejsce i przyśpieszy załatwienie sprawy.

Należy też:
– Być osobą pełnoletnią (nie trzeba należeć do danej jednostki)
– Być wpisanym do ewidencji Tipi, czyli posiadać numer członkowski (jeśli nie jesteś wpisany do ewidencji, to poproś o to swojego przełożonego (drużynowego, szczepowego), a jeśli go nie masz to skontaktuj się z administratorem hufca.
– Posiadać konto e-mail w systemie e-zhp, czyli Office 365 przeznaczonego dla Związku Harcerstwa Polskiego (konto e-mail możesz założyć wypełniając formularz na tej stronie https://jira.zhp.pl/plugins/servlet/desk – należy w nim podać swoje dane takie jak: imię i nazwisko, numer członkowski oraz podać prywatny e-mail).
– Posiadać numer telefonu kontaktowego, najlepiej telefonu komórkowego

Wszystkie te dane należy wysłać na adres e-mail: tomasz.zgorski@zhp.net.pl – ważne aby tytule wiadomości znalazł się wyraz „Tipi”. Pozwoli to skierować wiadomość w odpowiednie miejsce i przyśpieszy załatwienie sprawy.

Skip to content