Nowa Strona WWW Hufca!

12 czerwca 2022

Czuj, Czuwaj, Ahoj!

Witamy na nowej stronie Hufca ZHP Jastrzębie-Zdrój im. Józefa Kreta.

Strona Hufca jest nadal rozwijana więc mogą pojawić się tutaj jakieś błędy techniczne, a także jeszcze niezaktualizowane informacje oraz strony „w budowie”. Jeśli znalazłaś/eś jakiś błąd techniczny lub merytoryczny proszę zgłoś go na maila igor.rybicki@zhp.net.pl (w tytule wpisz „strona Hufca”).

Wraz z nową stron, startuje nasz Hufcowy intranet w którym znajdą się rozkazy, różne dokumenty oraz zdjęcia z imprez hufcowych. Intranet znajduje się pod adresem: https://gkzhp.sharepoint.com/sites/eJastrzebie i jest dostępny dla wszystkich członków ZHP, z aktywowanym kontem @zhp.net.pl. Aby uzyskać takie konto należy postępować zgodnie z instrukcją na stronie aktywacja.zhp.net.pl.

Skip to content