Jastrzębie-Zdrój, 8 maja 2018 roku

Komendant Hufca Jastrzębie-Zdrój

ROZKAZ L7 /2018

1. Zarządzenia i informacje.
1.2. Informacje.
1.2.1. Podaję do wiadomości, że zgodnie z uchwałą Komendy Hufca 8/2018 z 25 kwietnia 2018 roku na dzień 4 września 2018 roku został zwołany Zjazd Nadzwyczajny Hufca Jastrzębie-Zdrój mający na celu wybór delegatów na Zjazd Chorągwi Śląskiej.
3. Drużyny
3.2. Zmiany organizacyjne
3.2.1. Na wniosek Drużynowej Próbnej Drużyny Harcerskiej „Wataha Wilcze Tropy” zamykam negatywnie okres próbny Próbnej Drużynie Harcerskiej „Wataha Wilcze Tropy”.
3.2.2. Otwieram okres próbny Drużynie Harcerskiej „Puszcza” i nadaję jej numer 12.
3.3. Zwolnienia i mianowania drużynowych
3.3.1. Zwalniam z funkcji Drużynowej Próbnej Drużyny Harcerskiej „Wataha Wilcze Tropy pwd. Joannę Nowak.
3.3.2. Mianuję Drużynową 12 Próbnej Drużyny Harcerskiej „Puszcza” pwd. Joannę Nowak.
12. Pochwały, wyróżnienia, nagrody.
12.1 Udzielam pochwały za przygotowanie i przeprowadzenie obchodów święta obrony cywilnej dla władz i mieszkańców Jastrzębia-Zdroju następującym Druhnom i Druhom: dh Jakub Flasz, dh Martyna Banasiak, dh. Justyna Królik,
12.2 Udzielam pochwały za reprezentowanie Hufca w obchodach święta flag, święta Konstytucji 3 maja oraz Dnia Zwycięstwa wszystkim zuchom, harcerzom, wędrownikom i instruktorom, którzy brali udział w tych wydarzeniach.

Czuwaj Ahoj
hm. Adrian Kapica ŻJ