Chcemy pomóc w popularyzacji idei, jaką jest krwiodawstwo!
Jaki inny dzień jest ku temu lepszy niż Dzień Myśli Braterskiej?
My, harcerze, każdego dnia działamy na rzecz drugiego człowieka i pełnimy stałą służbę, jednak w ten dzień spróbujmy zachęcić do tego większą rzeszę ludzi.

Zapraszamy do udziału wszystkich pełnoletnich członków ZHP oraz przyjaciół harcerstwa.

Ubierzcie się w mundury i drużyną, patrolem, a nawet i całym pionem wędrowniczym spotykamy się o godzinie 8:30 przy wejściu od strony przychodni do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Jastrzębiu-Zdroju.

Dla Was to tylko kilka kropel, które mogą uratować życie!

Zróbcie sobie zdjęcie, dajcie światu uśmiech i świadectwo Waszej działalności, zachęcając tym samym innych. Wykonane fotografie wstawcie na stronę wydarzenia.

Generał Robert Baden-Powell zachęcał nas tymi słowy:

Starajcie się zostawić ten świat choć trochę lepszym niż go zastaliście

Pokażmy jaka drzemie w nas ogromna siła! Pokażmy, że POMAGANIE MAMY WE KRWI! Liczymy na Was. Do zobaczenia w punkcie krwiodawstwa!